Rozkład jazdy - dla linii Janów Lubelski - Warszawa

Rodzaj komunikacji: Pospieszna
Linia komunikacyjna R – regularny przewóz osób

Legenda:
d – nie kursuje 25 i 26 XII , 01 I , pierwszy i drugi dzień Wielkanocny
E – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
a – nie kursuje pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII  
+ - kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
w – nie kursuje w dzień Bożego Ciała

ANNOPOL - WARSZAWA, przez Kraśnik, Opole Lub., Puławy

L.p Przystanki komunikacyjne i dworce d,E dm amw +  
1 Annopol ul .Rynek 01 5:35 10:35 14:25
2 Gościeradów 74-1879-02 5:47 10:47 14:37
3 Olbięcin 74-1977-02 5:58 10:58 14:48
4 Kraśnik ul. Lubelska 47 Węzeł Jagiellońska 6:10 11:10 15:00
5 Kraśnik  ul. Urzędowska Piaski I  B33 6:13 11:13 15:03
6 Kraśnik  ul. Krasińskiego Węzeł Mickiewicza  A7 6:20 11:20 15:10
7 Urzędów Rynek 2701/35 6:27 11:27 15:17
8 Wierzbica 833/15 6:33 11:33 15:23
9 Godów 2 2632L 6:44 11:44 15:34
10 Puszno Godowskie 1 2626L 6:50 11:50 15:40
11 Opole Lubelskie ul. Stary Rynek 7:01 12:01 15:51
12 Karczmiska 824/68 7:13 12:13 16:03
13 Puławy ul. Wojska Polskiego – Dworzec PKS 155 7:37 12:37 16:27
14 Warszawa ul. Trawiasta 01 9:09 14:09 17:59
15 Warszawa   PKiN Plac Defilad Nr 1 9:25 14:25 18:15

WARSZAWA - ANNOPOL, przez Puławy, Opole Lub., Kraśnik

L.p Przystanki dm amw +  
1 Warszawa   PKiN Plac Defilad Nr 1 17:40 19:20
2 Warszawa
ul. Trawiasta 02
17:56 19:36
3 Puławy
ul. Wojska Polskiego – Dworzec PKS 254

19:28

21:08
4 Karczmiska 824/67 19:52 21:32
5 Opole Lubelskie ul. Stary Rynek 20:04 21:44
6 Puszno Godowskie 1 2626L 20:15 21:55
- -        - -
7 Wierzbica 833/16 20:32 22:12
8 Urzędów Rynek  2701/35 20:38 22:18
9 Kraśnik  ul. Krasińskiego Węzeł Mickiewicza A7 20:45 22:25
10 Kraśnik  ul. Urzędowska Piaski I B34 20:52 22:32
11 Kraśnik ul. Lubelska 47 Węzeł Jagiellońska 20:55 22:35
12 Olbięcin 74-1976-01 21:07 22:47
13 Gościeradów 74-1878-01 21:18 22:58
14 Annopol ul. Rynek 01 21:30 23:10

JANÓW LUBELSKI - WARSZAWA przez Kraśnik, Niedrzwica Duża

L.p Przystanki komunikacyjne i dworce dmw
5,7
1 Janów Lubelski ul.Sukiennicza 40 Dworzec PKS 11:30
2 Modliborzyce przy drodze gminnej 109046L ul. Jagiellońska 11:38
3   Polichna Druga   11:46
4 Kraśnik ul.Lubelska 47 Węzeł Jagiellońska 12:05
5  Kraśnik ul. Lubelska          Urząd Miasta B21 12:07
6  Wilkołaz 19-3447-01 12:19
7 Niedrzwica Duża
 ul. Lubelska-Kościół 9
12:33
8 Warszawa   PKiN Plac Defilad Nr 1 15:05

WARSZAWA - JANÓW LUBELSKI przez Kraśnik

L.p Przystanki komunikacyjne i dworce d, E dmw
5,7
1 Warszawa   PKiN Plac Defilad Nr 1 12:05 15:40
2 Warszawa
ul. Trawiasta 02
12:21 -
3 Puławy
ul. Wojska Polskiego – Dworzec PKS 254

13:53
-
4 Karczmiska 824/67 14:17 -
5 Opole Lubelskie ul. Stary Rynek 14:29 -
6 Puszno Godowskie 1 2626L 14:40 -
7 Wierzbica 833/16 14:57 -
8 Urzędów Rynek  2701/35 15:03 -
9 Kraśnik  ul. Krasińskiego Węzeł Mickiewicza A7 15:10 -
10 Kraśnik  ul. Urzędowska Piaski I B34 15:17 -
11 Niedrzwica Duża
 ul. Lubelska - Szkoła
- 18:17
12  Wilkołaz 19-3448-02 - 18:31
13  Kraśnik ul. Lubelska     Urząd Miasta B22 - 18:43
14 Kraśnik ul.Lubelska 47 Węzeł Jagiellońska 15:20 18:45
15   Polichna Druga 15:35 19:00
16   Modliborzyce      przy drodze krajowej nr 19 15:43 19:08
17 Janów Lubelski ul.Sukiennicza 40    Dworzec PKS 15:51 19:16

Rozkłady jazdy - dla linii Lublin - Zakopane

przez Rzeszów, Tarnów, Nowy Sącz

L.p Przystanki komunikacyjne i dworce Godziny odjazdu
1 Lublin, Dworzec Gł. PKS Al. Tysiąclecia 6 5:20
2 Lublin, Al. Kraśnica (Poczekajka 01) 5:30
3 Lublin, Al. Kraśnica (Rzemieślnicza 01) 5:32
4 Przystanek Kraśnik 05, ul. Mostowa (nr 0015) 6:10
5 Janów Lubelski D.A. ul. Sukiennicza 40 6:38
6 Nisko, ul. Dworcowa, ul. Kolejowa (1054R/01) str. L 7:06
7 Rzeszów, Dworzec Lokalny ul. Towarnickiego 8:04
8 Tarnów, Do Huty 04 P&R 9:21
9 Tarnów, Do Huty 04 P&R 9:51
10 Nowy Sącz, ul. Bulwar Narwiku D.A. MPK (01) 11:05
11 Krościenko nad Dunajcem, ul. Rynek (02) 11:58
12 Nowy Targ, Starostwo (77) 12:40
13 Zakopane Dworzec - st.8 (10) 13:22
L.p Przystanki komunikacyjne i dworce Godziny odjazdu
1 Zakopane Dworzec - st. 12 14:10
2 Nowy Targ, Hald Gorce (76) 14:43 
3 Krościenko nad Dunajcem, ul. Rynek (02) 15:22 
4 Nowy Sącz, ul. Bulwar Narwiku D.A. MPK (01) 16:14 
5 Tarnów, Do Huty 04 P&R 17:27 
6 Tarnów, Do Huty 04 P&R 17:57 
7 Rzeszów, Dworzec Lokalny ul. Towarnickiego 19:12 
8 Nisko, ul. Dworcowa, ul. Kolejowa (1054R/01) str. L 20:06 
9 Janów Lubelski D.A. ul. Sukiennicza 40 20:33 
10 Przystanek Kraśnik 03, ul. Mostowa (nr 0013) 20:58 
11 Lublin, Al. Kraśnica (Rzemieślnicza 02) 21:34 
12 Lublin, Al. Kraśnica (Poczekajka 02) 21:37 
13 Lublin, Al. Sikorskiego (Rondo Krwiodawców 01) 21:40 
14 Lublin, Dworzec Gł. PKS Al. Tysiąclecia 6 21:47 

Liczba odwiedzin

300310

Dane kontaktowe

  • Infolinia Kraśnik - Warszawa

    +48 503 499 822

  • Infolinia Lublin - Zakopane

    +48 505 905 509

  • Wynajem busów
    i autobusów

    +48 505 017 615

  • Napisz maila

    biuro@arjabus.pl

autobusy Kraśnik busy z Kraśnika organizacja wycieczek Kraśnik regularny przewóz osób Kraśnik

usługi transportowe Kraśnik

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.



Konto