Rozkłady jazdy - dla linii Lublin - Zakopane

przez Rzeszów, Tarnów, Nowy Sącz

Lublin - Zakopane

L.p Przystanki komunikacyjne i dworce Godziny odjazdu
1 Lublin, Dworzec Lublin, Ul. Dworcowa 2 5:20
2 Lublin, Al. Kraśnicka (Węglinek 01) 5:33
3 Przystanek Kraśnik 05, ul. Mostowa (nr 0015) 6:10
5 Janów Lubelski D.A. ul. Sukiennicza 40 6:38
6 Nisko, ul. Dworcowa, ul. Kolejowa (1054R/01) str. L 7:06
7 Rzeszów, Dworzec Lokalny ul. Towarnickiego 8:04
8 Tarnów, Do Huty 04 P&R przyjazd 9:21
9 Tarnów, Do Huty 04 P&R odjazd 9:51
10 Nowy Sącz, ul. Bulwar Narwiku D.A. MPK (01) 11:05
11 Krościenko nad Dunajcem, ul. Rynek (02) 11:58
12 Nowy Targ, Starostwo (77) 12:40
13 Zakopane Dworzec - st.8 (10) 13:22

Zakopane - Lublin

L.p Przystanki komunikacyjne i dworce Godziny odjazdu
1 Zakopane Dworzec - st. 10 (12) 14:10
2 Nowy Targ, Hala Gorce (76) 14:43 
3 Krościenko nad Dunajcem, ul. Rynek (02) 15:22 
4 Nowy Sącz, ul. Bulwar Narwiku D.A. MPK (01) 16:14 
5 Tarnów, Do Huty 04 P&R przyjazd 17:27 
6 Tarnów, Do Huty 04 P&R odjazd 17:57 
7 Rzeszów, Dworzec Lokalny ul. Towarnickiego 19:12 
8 Nisko, ul. Dworcowa, ul. Kolejowa (1054R/01) str. L 20:06 
9 Janów Lubelski D.A. ul. Sukiennicza 40 20:33 
10 Przystanek Kraśnik 03, ul. Mostowa (nr 0013) 20:58 
13 Lublin, Jana Pawła II (Węglinek 04) 21:34
14 Lublin, Dworzec Lublin, Ul. Dworcowa 2 21:51

Liczba odwiedzin

461486

Dane kontaktowe

  • Infolinia Kraśnik - Warszawa

    +48 503 499 822

  • Infolinia Lublin - Zakopane

    +48 505 905 509

  • Wynajem busów
    i autobusów

    +48 505 017 615

  • Napisz maila

    biuro@arjabus.pl

autobusy Kraśnik busy z Kraśnika organizacja wycieczek Kraśnik regularny przewóz osób Kraśnik

usługi transportowe Kraśnik

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.



Konto