Trasa Kraśnik-Warszawa - Rozkład jazdy

KRAŚNIK - WARSZAWA PRZEZ OPOLE LUB. , PUŁAWY

Informacja w godz. 8:00 - 18:00, tel.: 503-499-822


d, E a m a m + Przystanki
6:00 11:10 15:00 Kraśnik ul. Jagiellońska (dworzec)
6:03 11:13 15:03 Kraśnik ul. Urzędowska os. Piaski I
6:10 11:20 15:12 Kraśnik Dzielnica Fabryczna (główny)
6:17 11:27 15:18 Urzędów Rynek ul. Opolska
6:23 11:33 15:22 Wierzbica
6:34 11:44 15:34 Godów
6:40 11:50 15:40 Puszno Godowskie
6:51 12:01 15:51 Opole Lubelskie ul. Stary Rynek
7:03 12:13 16:03 Karczmiska
7:35 12:45 16:35 Puławy ul. Wojska Polskiego
9:27 14:37 18:27 Warszawa ul. Trawiasta 01/02
9:40 14:50 18:40 Warszawa PKIN Plac Defilad Nr 1

WARSZAWA - KRAŚNIK PRZEZ PUŁAWY, OPOLE LUB.

Informacja w godz. 8:00 - 18:00, tel.: 503-499-822


d, E a m a m + Przystanki
14:00 17:40 19:25 Warszawa PKIN Plac Defilad Nr 1
14:13 17:53 19:38 Warszawa ul. Trawiasta 01/02
16:05 19:45 21:30 Puławy ul. Wojska Polskiego
16:32 20:12 21:57 Karczmiska
16:44 20:24 22:09 Opole Lubelskie ul. Stary Rynek
16:55 20:35 22:20 Puszno Godowskie
17:06 20:46 22:31 Godów
17:12 20:52 22:37 Wierzbica
17:18 20:58 22:43 Urzędów Gmina
17:25 21:05 22:50 Kraśnik Dzielnica Fabryczna (główny)
17:32 21:12 22:57 Kraśnik ul. Urzędowska os. Piaski I
17:35 21:15 23:00 Kraśnik ul. Jagiellońska (dworzec)

5 - Kursuje w piątki
7 - Kursuje w niedzielę
d - Nie kursuje 25 i 26 XII, 01 I, pierwszy i drugi dzień wielkanocy
a - Nie kursuje 25. XII i pierwszy dzień wielkanocy
m - Nie kursuje w Wigilię i przeddzień nowego roku
E - Kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
+ - Kursuje w niedziele i święta - Nie kursuje w Wigilię i przeddzień Nowego Roku
P - Kurs pośpieszny