Rozkład jazdy

KRAŚNIK - WARSZAWA przez Opole Lub. , Puławy

L, E am am+ L.p. Przystanki Km
6:00 11:10 15:00 1 Kraśnik ul. Jagiellońska d.a.P.P.K.S 0
6:03 11:13 15:03 2 Kraśnik ul. Urzędowska os. Piaski I 1,8
6:10 11:20 15:12 3 Kraśnik Dzielnica Fabryczna (główny) 6,7
6:17 11:27 15:18 4 Urzędów Rynek ul. Opolska 12,1
6:23 11:33 15:22 5 Wierzbica 16,6
6:34 11:44 15:34 6 Godów 24,9
6:40 11:50 15:40 7 Puszno Godowskie 29,5
6:51 12:01 15:51 8 Opole Lubelskie ul. Stary Rynek 38,7
7:03 12:13 16:03 9 Karczmiska 49
7:35 12:45 16:35 10 Puławy ul. Wojska Polskiego 72,9
9:27 14:37 18:27 11 Warszawa ul. Trawiasta 01/02 188,1
9:40 14:50 18:40 12 Warszawa PKIN Plac Defilad Nr 1
(Wjazd od ul. E.Plater)
198,2

 

WARSZAWA - KRAŚNIK przez Puławy, Opole Lub.

d, E am am+ L.p. Przystanki Km
14:00 17:40 19:25 1 Warszawa PKIN Plac Defilad Nr 1
(Wjazd od ul. E.Plater)
0
14:13 17:53 19:38 2 Warszawa ul. Trawiasta 01/02 10,1
16:05 19:45 21:30 3 Puławy ul. Wojska Polskiego 125,3
16:32 20:12 21:57 4 Karczmiska 149,2
16:44 20:24 22:09 5 Opole Lubelskie ul. Stary Rynek 159,5
16:55 20:35 22:20 6 Puszno Godowskie 168,8
17:06 20:46 22:31 7 Godów 174
17:12 20:52 22:37 8 Wierzbica 181,7
17:18 20:58 22:43 9 Urzędów Gmina 186,2
17:25 21:05 22:50 10 Kraśnik Dzielnica Fabryczna (główny) 191,5
17:32 21:12 22:57 11 Kraśnik ul. Urzędowska os. Piaski I 196,5
17:35 21:15 23:00 12 Kraśnik ul. Jagiellońska d.a.P.P.K.S 198,2

 

KRAŚNIK - WARSZAWA przez Ostrowiec Św., Radom

dP amP L.p. Przystanki Km
6:35 13:55 1 Kraśnik Dzielnica Fabryczna (Główny) 0
6:41 14:01 2 Kraśnik, ul. Urzędowska (Oś. Piaski) 5
6:45 14:05 3 Kraśnik ul. Jagiellońska (Dworzec) 6,7
6:57 14:17 4 Olbięcin 16,2
7:08 14:28 5 Gościeradów 25,8
7:20 14:40 6 Annopol Rynek 36,4
7:39 14:59 7 Ożarów Dworzec Autobusowy 51,5
7:52 15:12 8 Ćmielów, ul. Sandomierska 63
8:05 15:30 9 Ostrowiec Św. ul. Żabia d.a. PKS 74,1
8:16 15:41 10 Kunów, ul. Starachowicka 82,2
9:15 16:40 11 Radom, ul. Warszawska 143
10:40 18:05 12 Warszawa Plac Defilad 1 242,5

 

WARSZAWA - KRAŚNIK przez Radom, Ostrowiec Św.

dP amP L.p. Przystanki Km
11:50 19:10 1 Warszawa Plac Defilad 1 0
13:15 20:35 2 Radom, ul. Warszawska 99,5
14:14 21:34 3 Kunów, ul. Ostrowiecka 160,5
14:25 21:45 4 Ostrowiec Św. ul. Żabia d.a. PKS 168,5
14:39 21,59 5 Ćmielów, ul. Sandomierska 179,6
14:52 22:12 6 Ożarów Dworzec Autobusowy 190,8
15:11 22:31 7 Annopol Rynek 205,9
15:23 22:43 8 Gościeradów 216,6
15:34 22:54 9 Olbięcin 226,1
15:46 23:06 10 Kraśnik ul. Jagiellońska (Dworzec) 235,6
15:50 23:10 11 Kraśnik, ul. Urzędowska (Oś. Piaski) 237,4
15:56 23:16 12 Kraśnik Dzielnica Fabryczna (Główny) 242,3

 



d - Nie kursuje 25 i 26 XII, 01 I, pierwszy i drugi dzień wielkanocy
a - Nie kursuje 25. XII i pierwszy dzień wielkanocy
m - Nie kursuje w Wigilię i przeddzień nowego roku.
E - Kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
+ - Kursuje w niedziele i świętam - Nie kursuje w Wigilię i przeddzień Nowego Roku.
P -  Kurs pośpieszny